Ostujuht-tooterühma müügijuht keraamilistele ja sanitaartehnilistele toodetele

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 589479

Tööpakkumise number

589479

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda elurõõmsat ja lahedat töötajat, kelle vastutada on heade suhete hoidmine tootjate ja allhankijatega. Keraamiliste plaatide, sanitaarkeraamika ja santehniliste materjalide hankimine. Vajadusel toodete esitlemine ning müümine meie äriklientidele (ehitusettevõtete esindajad, kinnisvaraarendajad, sisekujundajad, arhitektid, ehitusmaterjalide müügiga tegelevate ettevõtete ostujuhid jt) koos müügimeeskonnaga.

Nõudmised kandidaadile

Hindame seda, kui oled julge, uudishimulik ja aktiivne suhtleja.
Oleks tore, kui omad eelnevat kogemust sellel alal.
Ilma korraliku inglise keele oskuseta on seda tööd teha väga raske.
Sul on oluliselt lihtsam, kui omad eelnevat töötamise kogemust kaubanduses kategooria-, toote- või ostujuhina.

Väärtuslikku töökohta 30 aastat edukalt tegutsenud rahvusvahelise haardega ettevõttes. Meie meeskond on olnud läbi aegade multikultuurne, sest teenindame kõiki meie kliente nende emakeeles. :)
Pakume enesetäienduse ja silmaringi laiendamise võimalust mitmetel erialamessidel nii Euroopas, Aasias kui Ameerikas.
Meie kasutada on parimad infotehnoloogilised lahendused tasemel tulemuse saavutamiseks.
Pakume sinu panuse eest meie eesmärkide täitmisel motiveerivat tulemustasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2019
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 3000 EUR kuus

AS Vipex on 1990. aastal asutatud rahvusvaheline tootmis- ja kaubandusettevõte.

Meie tootevaliku moodustavad erinevad kõrgekvaliteedilised ehitus- ja siseviimistlusmaterjalid, looduskivitooted, mööbel, sanitaartehnika ning kodu- ja laiatarbekaubad, mis pärinevad enam kui 30 riigist üle kogu maailma.

Esindame või omame mitmeid üle kogu Skandinaavia ja Balti riikide tuntud kaubamärke. Meie klientideks nendel turgudel on kõik suuremad ehitus- ja viimistluskaupade müügiga tegelevad jaekaubandusettevõtted, ehitus- ja kinnisvaraarendusettevõtted, arhitektid ja sisekujundajad, riigiasutused jpt.

AS Vipex partneritele pakutavate teenuste hulka kuuluvad lisaks tootjafirmade esindamisele ja toodetud kaupade hulgimüügi korraldamisele ka müügitoetuse ja järelteeninduse pakkumine ning logistikateenused. Ülaltoodud teenuseid pakume põhiosas Eesti, Läti, Leedu, Soome ja Rootsi turul.

Ettevõtte juhtimissüsteem vastab ISO 9001:2008 kvaliteedistandardile ja ettevõttele on väljastatud Bureau Veritas Eesti OÜ poolt vastav kvaliteedisertifikaat.