Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670064

Ostujuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne ja tulemuslik ostutöö

  • hankijate andmebaasi haldamine

  • lepingute sõlmimine ja täitmise jälgimine

  • olemasolevate klientide hoidmine ja uute kliendisuhete loomine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 1 aastane ostu-müügivaldkonna töökogemus

  • sul on väga hea suhtlemisoskus ja läbirääkimiste kogemus

  • iseseisvus tööülesannete täitmisel

  • omad B-kategooria juhiluba

  • põllumajanduslik haridus

Ettevõte pakub

  • ettevõttesisest arenguvõimalust

  • häid töötingimusi

  • nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi

  • motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#670064

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
30. september 2020

Meie põhitöö on aidata Eesti põllumehel leida enda põllumajandussaadustele õiglane hind ning parim võimalik lahendus toodangu realiseerimiseks. Samuti aitame nõu ja jõuga põldude lupjamisel, väetamisel ning tuleme appi loomakasvatajatele parimate söödakomponentide leidmiseks.

Vaata rohkem

Ostujuht