Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41221

Ostujuht

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suhtlemine ümarmetsamaterjali hankijatega nii Eestis, Lätis, Venemaal, hankepakkumiste väljatöötamine ostujuhi poolt hangitud taustinfo põhjal, hankelepingute sõlmimine, palkide sorteerimise mahuline ja kvaliteediline korraldamine, vastuvõtuinfo vahendamine hankijatele.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgem metsandus-või metsatööstusharidus
  • 28-40 a
  • Soovitav hiljutine töökogemus Eesti või Põhjamaade metsatööstuskontsernis
  • Korralik metsandusharidus koos hea baaskogemusega, hea metsandustava tundmine, adekvaatne ja arenev arusaamine Eesti ja välismaisest metsandussektorist, muutustest ja võimalikest arengutest
Keeleoskus: eesti ja vene – väga hea; inglise- hea
- avatud
- aus
- kohusetundlik
- täpne
- intelligentne
- enesekriitiline
- analüüsivõimeline

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Ametiautot või kompensatsiooni
  • Tulemustele orienteeritud pidevalt arenevat meeskonda

Tööpakkumise number
#41221
Ostujuht