Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40597

Ostujuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd ostujuhile

Ootused kandidaadile

  • eeldame väga head inglise ja eesti keele oskust kõnes ja kirjas, kasuks tuleb saksa ja vene keele oskus.
  • soovitavalt majandusalane haridus
  • valmisolek meeskonnatööks, hea suhtlemisoskus
  • kiire õppimisvõime, aktiivsus, iseseisvus, hea pingetaluvus
  • kasuks tuleb eelnev ostu- või müügitöö kogemus eelistatult tootmisettevõttes.

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda ja töökaaslasi
  • arenguvõimalusi ja rahvusvahelist suhtlust
  • motiveerivat tasu hea töö eest

Tööpakkumise number
#40597
Ostujuht