https://www.cvkeskus.ee/95641

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Ostujuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95641

Tööpakkumise number

95641

Töö kirjeldus

Ostujuhi peamiseks ülesandeks on meditsiiniotstarbeliste kaupade sisseostu teostamine. Ostujuht hoiab end kursis erinevate müüjate ja nende poolt pakutavate kaupade hinna ja kvaliteeditasemega ning tarnetingimustega. Ostujuhi töö hulka kuulub ka arvete vastavuse kontroll kehtivatele hankelepingutele ja muudele sisseostu reguleerivatele õigusaktidele ning tööga seotud dokumentide ja aruannete koostamine. Ostujuht teeb tihedat koostööd meditsiinipersonaliga.


Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat omab soovitavalt kõrgharidust ning varasemat töökogemust tervishoiusektoris ja/või ostujuhina. Kasuks tuleb hangete läbiviimise kogemus ja vastava seadusandluse tundmine. Sobiv kandidaat tunneb hästi tööks vajalikke arvutiprogramme (MS Office). Ostujuhilt eeldame väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust, vene ja inglise või saksa keele oskust suhtlustasandil ja erialase kirjanduse lugemise oskust.

Sobiv kandidaat on hea suhtleja, algatus- ja otsustusvõimeline ning ta on orienteeritud koostööle. Ostujuhilt eeldame täpsust ja korrektsust, analüüsivõimet ja head organiseerimisoskust.


Ettevõte pakub

Pakume huvitavat ja arendavat tööd koos meditsiinivaldkonna tippudega Eesti ühes suuremas tervishoiuasutuses. Samuti koolitusvõimalusi ja meeldivat töökeskkonda.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2007
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla missiooniks on eesti elanikkonna ja tervishoiusüsteemi arstliku turvalisuse tagamine paljuprofiilse akuutravi haiglana, õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedamine meditsiinis ja tervishoius. Regionaalhaigla koosneb viiest kliinikust – anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, sisehaiguste ja psühhiaatriakliinikust ning Keila haiglast. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Seewaldis, Pelgulinnas, Kosel ja Keilas. Regionaalhaiglas töötab üle 3300 töötaja.