Värsked tööpakkumised

Ostujuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 67876

Tööpakkumise number

67876

Töö kirjeldus

Ostujuhi peamiseks ülesandeks on meditsiiniotstarbeliste kaupade sisseostu teostamine. Ostujuht hoiab end kursis erinevate müüjate ja nende poolt pakutavate kaupade hinna ja kvaliteeditasemega ning tarnetingimustega. Ostujuhi töö hulka kuulub ka arvete vastavuse kontroll kehtivatele hankelepingutele ja muudele sisseostu reguleerivatele õigusaktidele ning tööga seotud dokumentide ja aruannete koostamine. Ostujuht teeb tihedat koostööd meditsiinipersonaliga.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat omab soovitavalt kõrgharidust ning varasemat töökogemust tervishoiusektoris ja/või ostujuhina. Kasuks tuleb hangete läbiviimise kogemus ja vastava seadusandluse tundmine. Sobiv kandidaat tunneb hästi tööks vajalikke arvutiprogramme (MS Office). Ostujuhilt eeldame väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust, vene ja inglise või saksa keele oskust suhtlustasandil ja erialase kirjanduse lugemise oskust.

Sobiv kandidaat on hea suhtleja, algatus- ja otsustusvõimeline ning ta on orienteeritud koostööle. Ostujuhilt eeldame täpsust ja korrektsust, analüüsivõimet ja head organiseerimisoskust.

Pakume huvitavat ja arendavat tööd koos meditsiinivaldkonna tippudega Eesti ühes suuremas tervishoiuasutuses. Samuti koolitusvõimalusi ja meeldivat töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
22. mai 2006

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla on Eesti tipphaigla. Meie missiooniks on tipptasemel patsiendisõbraliku arstiabi andmine ja meditsiini arendustöö eestvedamine Eestis. Regionaalhaigla koosneb viiest kliinikust – anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, sisehaiguste ja psühhiaatrikliinikust ning Keila haiglast. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Paldiski maanteel, Kosel ja Keilas. Regionaalhaiglas töötab u 3200 töötajat. Lisainfo: http://www.regionaalhaigla.ee.