Värsked tööpakkumised

Ostujuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115740

Tööpakkumise number

115740

Töö kirjeldus

Milline on Sinu tulevane töö?
Ostujuhi peamiseks ülesandeks on meditsiiniotstarbeliste kaupade sisseostu teostamine. Ostujuht hoiab end kursis erinevate müüjate ja nende poolt pakutavate kaupade hinna ja kvaliteeditasemega ning tarnetingimustega. Ostujuhi töö hulka kuulub ka arvete vastavuse kontroll kehtivatele hankelepingutele ja muudele sisseostu reguleerivatele õigusaktidele ning tööga seotud dokumentide ja aruannete koostamine. Ostujuht teeb tihedat koostööd meditsiinipersonaliga.

Nõudmised kandidaadile

Mida meie Sinult ootame?
Sobiv kandidaat omab soovitavalt kõrgharidust ning varasemat töökogemust tervishoiusektoris, ostu- või müügitöö valdkonnas. Kasuks tuleb hangete läbiviimise kogemus ja vastava seadusandluse tundmine. Sobiv kandidaat tunneb hästi tööks vajalikke arvutiprogramme (MS Office). Ostujuhilt eeldame väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust, vene ja inglise või saksa keele oskust suhtlustasandil ja erialase kirjanduse lugemise oskust.

Sobiv kandidaat usub iseendasse ja sellesse, mille nimel töötab, on hea suhtleja, algatus- ja otsustusvõimeline ning ta on orienteeritud koostööle. Ostujuhilt eeldame täpsust ja korrektsust, analüüsivõimet ja head organiseerimisoskust.

Ettevõte pakub

Mida meie Sulle pakume?
Pakume huvitavat ja arendavat tööd Eesti ühes suuremas tervishoiuasutuses. Samuti koolitusvõimalusi ja meeldivat töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2007
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2007

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla missiooniks on eesti elanikkonna ja tervishoiusüsteemi arstliku turvalisuse tagamine paljuprofiilse akuutravi haiglana, õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedamine meditsiinis ja tervishoius. Regionaalhaigla koosneb viiest kliinikust – anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, sisehaiguste ja psühhiaatriakliinikust ning Keila haiglast. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Seewaldis, Pelgulinnas, Kosel ja Keilas. Regionaalhaiglas töötab üle 3300 töötaja.