Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197850

Ostujuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

* Sisseostu korraldamine;
* Nõudluse prognoosimine, optimaalse laovaru tagamine
* Suhtlemine tarnijatega, läbirääkimiste pidamine;
* Transpordi organiseerimine;
* Ostuarvete sisestamine;
* Tarnijate külastused.

Ootused kandidaadile

Kandideerijalt ootame:
* Eelnevat töökogemust;
* Inglise keele ja vene keele oskust nii kõnes kui kirjas;
* Avatud olekut, kiiret olukorra lahendusoskust, loovat lähenemisviisi;
* Arvuti kasutamise oskust;
* Ausust, lojaalsust;
* Head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust, väga head veenmisvõimet;
* Iseseisvust;
* Süsteemsust oma töö korraldamises.

Ettevõte pakub

* Toetavat, asjalikku ja sõbralikku kollektiivi;
* Huvitavat ja vastutusrikast tööd;
* Tulemustele orienteeritud konkurentsivõimelist palgasüsteemi;

Tööpakkumise number
#197850
Ostujuht