Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42382

OSTUJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmiseks vajalike materjalide (roostevaba lehtmetall, torud), komponentide (elektri-, elektroonika-,mehhaanilised komponendid) ja allhangete ostmine. Tööülesannete hulka kuulub ka koostöö arendamine olemasolevate tarnijatega, vajadusel uute tarnijate leidmine. Ostuhindade analüüs.

Ootused kandidaadile

*Kõrgem tehniline- või keskharidus;
*eelnev ostu/müügialane töökogemus;
*tehnikaalased teadmised;
*väga hea inglise keele oskus (kõnes ja kirjas), vene keele oskus suhtlustasandil, soome keele oskus (kõnes);
*arvutioskus;
*väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
*analüütiline ja loov mõtlemine;
*usaldusväärsus.

Ettevõte pakub

*Kaasaegseid töövahendeid;
*vajadusel täiendkoolitust;
*stabiilset sissetulekut;
*toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#42382
OSTUJUHT