Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #756409

Ostujuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte ostutellimuste koostamine, edastamine ja haldamine.

  • Suhtlemine tehastega.

  • Transpordi korraldamine.

  • Lao haldamine ja laovarude jälgimine.

  • Pakendiaruandluse korraldamises osalemine.

  • Aruanduse koostamine, koostöö müügijuhiga.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev töökogemus ja kokkupuude soojuspumpadega ning erialane kõrgharidus.
Eeldame eelnevat töökogemust ostujuhina, sh suhtlemiskogemust tehastega.
Vajalik arusaamine tarneahela protsessidest ja logistikast.
Vajalik väga hea eesti- ja inglise keele oskus.
Kogemus raamatupidamisprogrammide kasutamisel, soovit. Directo.
Hea koostöö- ja suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, täpsus.

Pakume mitmekesist ja huvitavat tööd, motiveerivat töötasu, kaasaegseid töötingimusi, ettevõtte motivatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#756409
Ostujuht