Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197420

Ostujuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ostu ja hankeprotsessi koordineerimine ja kontroll;
ostulepingute ettevalmistamine;
koostöö arendamine tarnijatega;
ostuassistendi töö koordineerimine;
tarnija auditite läbiviimine;

Ootused kandidaadile

kõrgharidus;
praktiline töökogemus ostujuhina vähemalt 3 aastat;
eesti ja inglise keele oskus;
väga hea suhtlemis ja organiseerimisoskus;
analüüsivõime;
B-kategooria juhiload.

huvitavat ja väljakutseterohket tööd rahvusvahelises organisatsioonis;
konkurentsivõimelist palka;
kaasaegseid töövahendeid.

Tööpakkumise number
#197420
Ostujuht