Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54014

Ostujuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Valgustite hange Itaaliast ja Hispaaniast
  • Läbirääkimiste pidamine hankijatega hindade ja tarneaegade osas
  • Tarnete rentaabluse tagamine ning tähtaegade kontroll
  • Infovahetuse korraldamine projektijuhtide ja hankijate vahel
  • Hea koostöö tagamine olemasolevate hankijatega ning sidemete loomine uute hankijatega.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus, lai silmaring ning ärieetika tundmine
  • Väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb itaalia või hispaania keele oskus
  • Töökogemus sisseostu/hangete alal või väga hea kogemus organiseerimisel
  • Läbirääkimiste pidamise oskus ning võime töötada pingelisel kiiret reageerimisvõimet nõudval ametikohal
  • Initsiatiiv ja julgus oma ideid välja pakkuda.

Ettevõte pakub

  • Töömahu ja vastutuse määraga kooskõlas olevat töötasu
  • Huvitavat, arendavat ja vastutusrikast tööd edukas ettevõttes
  • Kaasaegset töökeskkonda ja meeskonna toetust tööeesmärkide saavutamisel.

Tööpakkumise number
#54014

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. november 2005
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2005

Eestis oma ala profesionaalseimat valgustite jae- ja projektimüügiga tegelevat ettevõtet AS Hektor-Light, mille eesmärgiks on pakkuda klientidele parimaid valguslahendusi Euroopa tuntuimatelt valgustitootjatelt. Ettevõte on loodud 1994. aastal ja praeguseks on valgustussalonge võimalik külastada nii Tallinnas, Tartus kui Pärnus. Hektor-Light on tunnustatud oma profesionaalse klienditeeninduse ja väga laia ning pidevalt uueneva tootevaliku tõttu.

Vaata rohkem

Ostujuht