Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156608

Ostujuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ravimite tellimine ja tarnijatega suhtlemine
erilubade ja kasutuslubade taotlemine
dokumentatsiooni vormistamine
kvaliteedialaste nõuete täitmine
lepingute sõlmimine

Ootused kandidaadile

farmaatsia alane kõrgharidus
analüüsivõime
avatus ja suhtlemisoskus
eelnev töökogemus
kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

arenevat ja koostöövalmis meeskonda
eneseteostuse võimalust
erialast täiendkoolitust
vastutusrikast ja mitmekesist tööd

Tööpakkumise number
#156608

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2008

AS TopMed on ravimite, apteegikaupade, tervishoiutoodete ja konsuumerkaupade impordi ja hulgimüügifirma peakorteriga Tallinnas, Seebi tänav 3.
AS TopMed tegevus on orienteeritud organisatsiooni pidevale ja paindlikule arengule Eestis.
AS TopMed missioon on olla igakülgselt usaldav partner nii tootjale kui tarbijale, nii hulgi- kui jaepartnerile, tagades toodetele kasvava lisaväärtuse igal etapil teel valmistajalt kasutajani.
AS TopMed-i pikem strateegiline eesmärk on saavutada Eestis vähemalt 10%-line turuosa ravimite hulgimüügiturust.

Vaata rohkem

Ostujuht