Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177919

Ostujuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mööbli- ja sisustuskaupade sortimendi kujundamine ja sisseostmine Eestist ja välisriikidest.

Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus;
töökogemus vähemalt 2 aastat kaubanduse-/ostujuhtimise valdkonnas;
väga hea arvutioskus (MS Office);
väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil;
valdkonda puudutavate õigusaktide tundmine;
hea analüüsivõime, planeerimisoskus, hea läbirääkimisoskus, hea ruumiline kujutlusvõime, trenditeadlikkus, huvi sisekujunduse vastu;
valmisolek töölähetusteks.

Kasuks tuleb:
majanduse, sisekujunduse/disainialane haridus;
töökogemus mööbli ja/või sisustuskaupade tootmise/ostu/müügi või sisekujunduse vallas.

Huvitavat ja mitmekesist tööd kiirelt arenevas ettevõttes, nüüdisaegset töökeskkonda, toetavat meeskonda.

Lisainfo

Töökoht asub Laagris Tänassilma tehnopargis.

Tööpakkumise number
#177919

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2009
Kuulutus sisestati:
7. mai 2009

AS Evelekt on 1994. a. asutatud mööbli ja sisustuskaupade maaletoomise, hulgi- ning jaemüügiga tegelev ettevõte. Home4you kaubamärgi all on välja arendatud 13 kauplusest koosnev kaupluste kett, kus pakume mitmekesist valikut sisustuselementidest ja kodusisustusest. Seisuga aprill 2009 töötab AS-is Evelekt 100 töötajat. Meie missiooniks on rikastada sisustuskaupade turgu ja eesmärgiks on luua omanäoline mööbli ja sisustuskaupade kollektsioon.

Vaata rohkem