Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #33083

Ostujuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

sisseostude juhtimine
koostööpartneri(te) ja hankijate esindamine
koostööprojektide arendamine ja tasuvuse analüüs
laovarude jälgimine ja optimeerimine
uute hankijate leidmine

Ootused kandidaadile

vähemalt kahe võõrkeele oskus heal või väga heal tasemel
eelnev töötamise kogemus rahvusvahelises kaubanduses tootehaldurina, tootejuhina või ostujuhina vähemalt 3 aastat
positiivne ellusuhtumine
laoanalüütika ja logistika tundmine
kogemus majandustarkvara kasutamisel ostude juhtimisel

Ettevõte pakub

vajalikku ressurssi suurepärase tulemuse saavutamiseks
konkurentsivõimelist ja töötulemustele vastavat ning töötulemustest sõltuvat töötasu 9000-25000 krooni ning muid lisasoodustusi
koolitust, arenemisvõimalust tugevas ning tulemustele orienteeritud meeskonnas
suurepärast eneseteostamise võimalust

Lisainfo

Tule tööle võitja meeskonda!

Tööpakkumise number
#33083
Ostujuht