Värsked tööpakkumised

Ostujuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53216

Tööpakkumise number

53216

Töö kirjeldus

Vastutab pohiliselt pakkevahendite ja –materjalide sisseostu eest.
Ostujuht suhtleb ja peab labirääkimisi nii kodumaiste tarnijatega kui välispartneritega, hoiab kontakti suuremate klientidega osates prognoosida ostuvajadusi tulevikuks, informeerib meeskonnaliikmeid ja kliente uutest voimalustest.

Nõudmised kandidaadile

Potentsiaalsetelt ostujuhtidelt ootame:
-väga head suhtlemisoskust,
-organiseerimivoimet,
-valmisolekut seada oma tooalaseid eesmarke vastavalt ettevotte vajadustele
-vene ja inglise keele oskust suhtlemistasemel.

Jäädes Adecco töötajaks pakume Sulle võimalust rakendada oma teadmisi ja oskusi meie tuntud klientide juures!

Tule liitu Sinagi Adecco 700 000 töötajaga!

Lisainfo

KANDIDEERIMINE TOIMUB LÄBI WWW.ADECCO.EE TÄITES ANKEEDI JA MÄRKIDES ÄRA VALITUD AMETIKOHA. ANKEEDI LEIAD "MINU ADECCO" ALT. VOI TULE LÄBI MEIE KONTORIST KAUPMEHE 6, TALLINN

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2005
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2005

Adecco on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis tegutseb 72 riigis andes tööd üle 700 000-le inimesele. Eestis alustasime tegevust eelmisel suvel pakkudes peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenust meie kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele.
Meie kliendiks on AS Pakendikeskus, mis on kiiresti arenev pakkematerjalide ja seadmete turustamisele spetsialiseerunud ettevõte. Pakendikeskuse koostööpartneriteks on tuntud pakkematerjalide ja tarvikute tootjad Euroopas, Aasias ja Baltikumis.