Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #735766

Ostujuht

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade sisseost kodu- ja välismaistelt partneritelt

  • Laovarude jälgimine ning optimaalsete laoseisude kujundamine

  • Transpordi organiseerimine

  • Tarnete õigeaegsuse tagamine ja probleemide lahendamine

  • Tellimuste vormistamine ja andmete haldamine süsteemis

  • Aruandlus ja analüüs

  • Heade partnersuhete arendamine tarnijatega ja koostööpartneritega

Ootused kandidaadile

  • Eelnev ostutöö kogemus ja/või sellealased teadmised

  • Arusaamine tarneahela protsessidest ja logistikast

  • Hea analüüsioskus ja sellel põhinev otsustamisjulgus

  • Täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus

  • Hea koostöö ja suhtlemisoskus

  • Hea pingetaluvus ja enesedistsipliin

  • Sõbralikkus ja positiivne ellusuhtumine

  • Hea arvuti kasutamise oskus

  • Hea eesti ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • Kohapealset väljaõpet

  • Vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd

  • Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid usaldusväärses ettevõttes

Tööpakkumise number
#735766
Ostujuht