Värsked tööpakkumised

Ostujuht / Rasketehnka osakond

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 386027

Tööpakkumise number

386027

Töö kirjeldus

Ostuprognooside ja -tellimuste koostamine
Tarnijate valik ning läbirääkimiste pidamine
Klientide nõustamine
Laovarude haldamine
Ostutellimuste täitmise jälgimine
Aruandlus

Nõudmised kandidaadile

Soovituslik töökogemus ostujuhina
VÄGA HEA inglise- ja vene keele oskus
Loogiline mõtlemine ja analüüsivõime
Väga hea suhtlemisoskus ja meeskonnatöövalmidus
Hea pingetaluvus
Kasuks tuleb töökogemus majandustarkvaraga 1C

Ettevõte pakub

Erialast väljaõpet
Suurepärast keskkonda professionaalseks arenguks
Meeldivat ja toetavat meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
12. august 2015
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2015

Firma Sinitta, mis asutati 1994. aastal, on üks suuremaid sõltumatuid varuosade hulgimüüjaid.

Oleme spetsialiseerunud mis tahes tehnika turbiinide müügile, samuti pakume varuosade laia valikut veoautodele, bussidele ja Euroopas toodetud haagistele.

Sinitta on Garretti, Holseti, CZ, Kolbenschmidti, Mahle, Reinzi, Valeo, Diesel Technici, SLP, HD-Partsi ja teiste ametlik edasimüüja.

Viimastel aastatel oleme arendanud aktiivselt ehitus- (Volvo, CAT) ja põllumajandustehnika (Fendt, Case/NewHolland, McCORMICK, Deutz-Fahr) varuosade müüki.