Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #684812

OSTUJUHT

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 27. jaanuar 2021
Kuulutus aegub:26. veebruar 2021

Töö kirjeldus

kelle peamised tööülesanded hõlmavad ostumeeskonna töö ladusat organiseerimist, vastavalt vajadusele erinevate komponentide hankimist, hinnapäringute võtmist, hindade, kvaliteedi ja tarnetähtaegade korrektset jälgimist ning hinnaläbirääkimiste pidamist. Lisaks hoiab ostujuht kliendisuhteid olemasolevate tarnijatega ja tegeleb aktiivselt uute klientide otsimisega. Kasuks tuleb töökogemus sarnasel ametikohal.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on keskeri- või kõrgharidus, soovitavalt oled töötanud varasemalt sarnasel ametipositsioonil, oled tuttav tarneahelate ja ostmise põhiprintsiipidega. Heas kandidaadis hindame suurepärast suhtlemis-, läbirääkimis- ja veenmisoskust, süsteemsust ning suutlikkust kiirelt ja professionaalselt probleeme lahendada. Kui Sa räägid väga heal tasemel eesti ja inglise keelt ning suhtlustasandil saad hakkama ka vene keelega, oled täpselt see, keda otsime!

Sul on hea võimalus teha tööd pidevalt arenevas ja põnevas valdkonnas.  Ettevõte pakub omalt poolt kaasaegseid töötingimusi, meeldivat kollektiivi ja võimalusi isiklikuks arenguks. Pakkume sulle vaheldusrikast tööd, mille eest saad väärilist ja igati konkurentsivõimelist tasu.

Kui pakkumine Sind kõnetas, saada oma CV aadressile info(at)revingrupp.eu või helista numbrile 3220238. On võimalus kandideerida ka läbi CV Keskuse.

Tööpakkumise number
#684812

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2021

Revini asutajad ja võtmeisikud on ehitajad juba mitmendat põlve. Isadelt poegadele pärandatud kirg ehitustöö vastu on teinud Revin Grupist Virumaa ühe suurima ehitusettevõtte. Võimalus muuta kodukanti ja kogu Eestimaad kaunimaks läbi kvaliteetse ja kestva hoonestuse viib meid edasi aina suuremate väljakutsete poole.

Vaata rohkem

OSTUJUHT