Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #179064

Ostujuht

Firma nimi peidetud
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Ostuosakonna töö juhtimine ning koordineerimine
- Komponentide ja materjalide hankimine ning logistika korraldamine
- Suhtlemine ettevõtte välispartneritega
- Laoinventuuride korraldamine

Nõudmised kandidaadile

- Keskeri- või kõrgharidus
- Juhtimiskogemus (soovitavalt tootmisettevõttes)
- Töökogemus materjalide hankimises ja logistika korraldamises (soovitavalt elektroonika valdkonnas)
- Väga hea suuline ja kirjalik eesti ja inglise keele oskus
- Arvuti kasutamise oskus
- Väga hea suhtlemisoskus
- Kõrge pingetaluvus
- Otsustusvõime, järjekindlus oma ideede ellurakendamisel

- Töökogemust hea tehnoloogilise baasi ja kõrge oskusteabega rahvusvahelises kontsernis
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda
- Huvitavat ja vastutusrikast töövaldkonda, eneseteostusvõimalust
- Tervise Paradiisis lõõgastumise ja sportimise võimalust
- Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Pakume tähtajalist lepingut lapsehoolduspuhkusele suunduva töötaja asendamiseks.
Ostujuht on juhtkonna liige, kes osaleb igapäevases ettevõtte juhtimistegevuses.

Tööpakkumise number
#179064

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
29. mai 2009

NOTE Pärnu OÜ on rahvusvahelise kontserni NOTE AB tütarettevõte. Ettevõtte peamisteks tegevusaladeks on elektroonikatoodete koostamine ja EMS teenuse pakkumine.

Vaata rohkem