Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #389697

Ostujuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tellimuste tegemine
- hankekonkursside läbiviimine
- tarnijatega suhtlemine
- tarnete jälgimine ja korrektne ajastamine
- tellimuste spetsifikatsiooni jälgimine ja täiendamine
- laoseisude analüüs ja monitoorimine
- koostöö ja infovahetus tootmise ja lao vahel

Nõudmised kandidaadile

- tehniline kõrgharidus toetab edukat tööga toimetulekut, mille võib korvata keskeriharidus ja väga suur ostujuhi töökogemus
- ostutöö kogemus tootmisettevõttes
- ehitusprojekti lugemise oskus
- väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
- analüüsioskus (pakkumiste võrdlemiseks, laoseisu analüüsimiseks jms)
- ehitusmaterjalide tundmine
- väga hea arvuti kasutamisoskus (MS Office + CAD1/CAM2 tarkvarapakettide
tundmine ja kasutamine) - vajalik tase on avada jooniseid, et arvutada mahte
- kasuks tuleb kogemus Directo programmiga töötamisel

Isikuomadused:
- proaktiivne - tuleb olla kaasarääkija ettevõtte arengus, muudatuste käivitaja ja elluviija oma vastutusalas
- enesekindlus ja sihikindlus
- hea vaimne võimekus ja kiirus ning täpsus
- kontsentreerumisvõime - toimetulek enesejuhtimisega, pingerikaste olukordadega, stressitaluvus
- iseseisvus
- otsustamis- ja vastutusvõime
- koostöövalmidus
- kohusetunne
- inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- kasuks tuleb rootsi keele oskus

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist töötasu
- kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda
- arenguvõimalusi koos ettevõttega
- tööks vajalikke koolitusi

Lisainfo

Ostujuhilt ootame uue ostusüsteemi väljatöötamist ja juurutamist seoses töömahu kasvamisega. Ostujuhile alluvad ostuspetsialist ja laojuhataja.

Tööpakkumise number
#389697

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2015
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2015

Harmet OÜ on Eesti kapitalil põhinev 1997. aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb element- ja moodulmajade, ehitussoojakute ning metallkonstruktsioonide tootmisega. Ettevõtte toodang eksporditakse peamiselt Skandinaaviasse. Hetkel pakume tööd ligi 300 inimesele. Meie tehased asuvad Sauel, Tutermaal ja Pärnus. Seoses suurenenud töömahuga otsime oma Pärnu meeskonda OSTUJUHTI:

Vaata rohkem

You are applying to:
Ostujuht