Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58133

Ostujuht-müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Aktiivne ehitusmaterjalide projekti- ja hulgimüügiks hankimine ja edasimüük.
* Hanke-, ostu- ja müügipartnerite otsimine-leidmine-hankimine, heade kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine.
* Projekti- ja hulgiostjate professionaalne ja operatiivne teenindamine.
* Ostu-müügiprotsessi oskuslik suunamine alates Kauba tellimisest ja hankimisest kuni ostjale/kliendile tähtaegse kättetoimetamiseni.
* Ostu-müügitöö majandusliku efektiivsuse ja tulemuslikkuse tagamine.

Ootused kandidaadile

* Tulemusliku hanke oskus ning kogemus (ehitus)kauba ostmisel-müümisel.
* Operatiivsetele tulemustele viiv väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.
* Valmisolek sihipäraseks, tarmukaks, pingeliseks ja mobiilseks tööks.
* Oskus ja tahe nii iseseisvalt kui ka meeskonnas töötada.
* Selge orienteeritus ostu- ja müügitulemustele, tahe ja valmisolek tulemustest sõltuvaks tööks.
* Hea organiseerimisvõime, tööaktiivsus ja initsiatiivsus.
* Järjekindlus ja võime hanget ning müüki edukalt alustada ja lõpule viia.
* Keskmisest märksa suurem kohusetunne, arenenud vastutus- ja otsustusvõime.
* Ausus, korrektsus,usaldusväärsus ja lojaalsus suhtluses juhtkonna, meeskonna ja klientidega.

MIS TULEB KASUKS:
* Ehitus-, turundus- või ärialane kõrg- või eriharidus.
* Huumorimeel ja positiivsus.
* Ambitsioonikus ja ettevõtlikkus.
* Hea arvutikasutamise oskus.
* Inglise, saksa ja vene keele oskus.

* Selgeid eesmärke ja head eneseteostamise võimalust kiireltarenevas firmas.
* Mitmekülgset, huvitavat, pingelist ja vastutusrikast tööd.
* Võimalusi kiireks professionaalseks arenguks ja edukaks karjääriks.
* Meeldivat, töökat ja professionaalset kollektiivi ning tippspetsialistidest kolleege.
* Tehnilisel tipptasemel töövahendeid ja kaasaegset ostu-müügisüsteemi.
* Kaasaegseid töötingimusi meeldivas ja stiilses töökeskkonnas.
* Motiveerivaid tööstiimuleid ja tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist palka, s.t. väga hea töö tulemuslikkuus = väga hea progresseeruv tulemustasu.
* Ametiauto ja mobiiltelefoni kasutamise võimalust.

Lisainfo

JULGUSTAME
* Kui vaim on valmis ja süda soovib, siis tee see ära!

Tööpakkumise number
#58133