Värsked tööpakkumised

Ostujuht-logistik / Закупщик-логистик

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421141

Tööpakkumise number

421141

Töö kirjeldus

Efektiivne tarnete ja ostude korraldus / Эффективная организация поставок и закупок
Kauba ja materjalide kindlustus ja tollideklaratsioonide korraldus / Организация таможенного оформления и страхования товаров и материалов
Veotellimuste ja sellega kaasneva dokumentatsiooni käsitlemine / Заказ транспорта и обработка соответствующей документации
Hinnapakkumiste saamine ja optimeerimine / Получение и оптимизация ценовых предложений
Täielik tootmise vajaduste tagamine / Полное обеспечение производственных нужд
Laotegevuse korraldus / Организация складской деятельности
Aruandlus / Отчётность

Nõudmised kandidaadile

Eriharidus või eelnev vähemalt 2-aastane töökogemus / Специальное образование или опыт работы от 2-х лет
Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus / Хороший навык общения и умение вести переговоры
Arvuti tundmine / Владение компьютером
Täpsus ja kohusetundlikkus / Точность и ответственность
Isesisvus oma tööülesannete täitmisel / Самостоятельность в работе
B-kategooria juhiloa olemasolu / Наличие водительских прав категории В
Inglise-, eesti- ja vene keele vaba valdamine kirjas ja kõnes / Свободное владение устным и письменным английским, эстонским и русским языком

Konkurentsivõimelist töötasu / Конкурентноспособную заработную плату
Aktiivset eneseteostuse võimalust / Возможность самореализации
Toetavat kollektiivi / Дружелюбный коллектив
Vajadusel väljaõpet / При необходимости обучение
Transporti kesklinnast tööle ja tagasi (töökoht asub Viimsi vallas) / транспорт из центра города и назад (предприятие находится в Виймси)

Tööaeg E-R 8.00-16.30

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2016
Kuulutus sisestati:
2. mai 2016

VITALE-XD OÜ on Eesti farmaatsiaettevõte, mis toodab tablette. Meie tegevus lähtub põhimõtetest, mis võimaldavad tarbijale toota kvaliteetseid ja efektiivseid ravimeid.