Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668932

Ostujuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 22. september 2020
Kuulutus aegub: 7. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Kas Sul on varasem kogemus ostuvaldkonnas?

Ostujuhi tööülesanneteks on

  • ostutiimi juhtimine moel, et inimeste silmad säraksid iga päev
  • ostutegevuste planeerimine nii, et üksi tellimus ei jääks täitmata materjali puuduse tõttu
  • ettevõttele parima hinna ja kvaliteedi suhtega materjalide leidmine ja nende tõrgeteta tarne tagamine
  • infovahetuse koordineerimine tootise ja teiste osapooltega

Ootused kandidaadile

Sina tead

  • mis on LEAN ja Kanban
  • mida ja kui palju on laos
  • millal tuleb materjali juurde tellida
  • kuidas koostada ostueelarve ja mõõta ostutegevusi

Meie ootame Sinult

  • kõrgharidust
  • vähemalt 3 aastast inimeste juhtimise kogemust
  • ostuprotsesside tundmist ja suure pildi nägemise oskust
  • võimekust kiiresti olukorda ja erinevaid pakkumisi analüüsida ning otsuseid vastu võtta
  • süsteemsust ja järjepidevust- Sa ei rahuldu kunagi keskpärasusega
  • eesti, inglise ja vene keele vaba valdamist nii kõnes kui kirjas

Meie juures on tore meeskond, palju toredaid partnereid ning korralik töötasu. Sinul on võimalus protsesse parendada kasutades parimaid praktikaid ja oma kogemusi.

Töökoht:  Rakvere mnt 23A, Haljala alevik, Lääne- Virumaa

Tööaeg: E-R 8.00- 17.00

Tööpakkumise number
#668932

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
22. september 2020

1997.a. loodud Bellus Furniture toodangut müüvad üle 600 edasimüüja Euroopas. Bellus esindab uut Skandinaavia stiili ja ettevõtte portfellis on täna üle 200 diivani ja voodi. Bellusel on töötajaid 8 riigis, nendest Eesti kolme tootmisüksuse ja kahe kontori peale kokku ligi 220 inimest.

Vaata rohkem

Ostujuht