Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144339

Ostujuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ostujuhi vastutusaladeks on:

  • ostusüsteemi loomine, haldamine ja parendamine,
  • hankijatebaasi laiendamine Eestis, Venemaal ja Euroopas,
  • pool- ja valmistoodete sisseost (va. metsamaterjal), optimaalse laovaru hoidmine ja kvaliteedikontroll,
  • vähempakkumiste korraldamine,
  • tarnete jälgimine ja ostualase info vahendamine ettevõttesiseselt.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

  • erialast haridust (soovitavalt kõrgharidust),
  • eelnevat ostualast töökogemust (soovitavalt ostujuhtimine),
  • head läbirääkimis-ja meeskonnatööoskust,
  • head planeerimis- ja analüüsivõimet,
  • inglise ja vene keele oskust tööks vajalikul tasemel,
  • arvuti kasutamise oskust kontoritöö tasemel.

  • sõbralikku ja noort meeskonda arengule orienteeritud ettevõttes,
  • konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti,
  • ametiautot ja ametikorteri kasutamise võimalust.

Tööpakkumise number
#144339

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2008
Kuulutus sisestati:
13. märts 2008

AS IMPREST on Lääne-Virumaal, Ojakülas asuv suurim ümarfreesitud ja süvaimmutatud puittoodete tootja Baltikumis, 90% Impresti toodangust eksporditakse 17-sse Euroopa riiki. Ettevõte on asutatud 2000. aastal ning kuulub rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks, hetkel pakume tööd 110-le inimesele.

Vaata rohkem

Ostujuht