Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168129

Ostujuht-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suhete arendamine klientide ja koostööpartneritega ning müügi edendamine.
Suhtlemine tarnijate ja koostööpartneritega kõigis küsimustes, mis puudutavad tarnelepinguid, kaubatellimusi, kaubaarveid ja transporti.
Kauba tellimine, vastuvõtmine, hoidmine, väljastamine ja klienditeenindus.
Dokumentatsiooni haldus ja laoarvestus.

Ootused kandidaadile

väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
arengu- ja algatusvõime
hea suhtlemisoskus
arvuti kasutamise oskus
aktiivsus ja ettevõtlikkus
hea analüüsivõime
kasuks tuleb eelnev töökogemus antud valdkonnas

Ettevõte pakub

aktiivset eneseteostusvõimalust
kaasaegseid olme- ja töötingimusi
konkurentsivõimelist põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu

Tööpakkumise number
#168129

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2008
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2008

Classic Style mööblisalong Tallinnas ja Tartus esindab maailmas tuntud ja tunnustatud kaubamärkide klassikalist mööblit ja aksessuaare. Pakume elegantset, väärikat ja püsivalt väärtuslikku mööblit Ameerika ja Inglismaa disaineritelt.

Vaata rohkem