Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800419
Osaline kaugtöö võimalus

OSTUJUHT

CVKeskus.ee klient
Rae, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Otsime motiveeritud

OSTUJUHTI

ühinema meie R-Group Baltic OÜ meeskonnaga.

Ostujuhi tööülesandeks on kõigi ostutehingute korraldamine ja haldamine meie multikultuutses meeskonnas, aga ka uute tarnijate hankimine, ostutingimuste läbirääkimine ja tarnija tegevuse hindamine.

Samuti vastutab ostujuht saadetiste õigeaegse kohaletoimetamise ja mis tahes tarnimisega seotud küsimuste lahendamise eest.

Edu saavutamiseks ostujuhina peab suutma töötada välja tõhusaid hankelahendusi ning toetada kõrgemat juhtkonda hankestrateegiate arendamisel ja rakendamisel. Lisaks selle peavad suurepärasel ostujuhil olema tipptasemel suhtlus- ja läbirääkimisoskused, samuti väga hea meeskonnatööoskus, analüütiline mõtlemine ja kiiduväärt teadmised ostustrateegiate kohta.

Ostujuhi töökohustused

  • Ostustrateegiate väljatöötamine ja rakendamine koos tarneahela juhiga
  • Igapäevaste ostutehingute haldamine koostöös müügi- ja tarneahelaga
  • Kuluprognooside ettevalmistamine ja eelarve jälgimine
  • Ettevõtte ostusüsteemide ja -protsesside täiustamine
  • Võimalike uute tarnijate otsimine ja tuvastamine
  • Tarnijate andmebaasi korrashoidmine
  • Pakkumiste ja hinnapakkumiste ettevalmistamine ning läbirääkimiste pidamine seoses ostutingimuste, hindade ja tähtaegadega
  • Ostutellimuste sisestamine süsteemi, kõigi ostutellimuste täitmise jälgimine ja kontrollimine
  • Vajalike dokumentide kokkukogumine, vedude korraldamine sadamast lattu ja tollidokumentide ettevalmistamine
  • Kõigi hangitud esemete kvaliteedistandarditele ja spetsifikatsioonidele vastavuse tagamine, puuduste kõrvaldamine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus ostujuhina

  • Mõjusad suhtlus- ja läbirääkimisoskused

  • Suurepärane analüüsi- ja aruandlusoskus

  • Suurepärane suulise ja kirjaliku eesti, vene ja inglise keele oskus

  • Tugev planeerimis- ja organiseerimisvõime

  • Programmide MS Office ja Excel valdamine

  • Võime iseseisvalt töötada

  • Directo äritarkvara tundmine on eeliseks

Ettevõte pakub

  • Head võimalust ametialaste oskuste arendamiseks

  • Rahvusvahelist noort meeskonda ja meeskonnaüritusi

  • Konkurentsivõimelist töötasupaketti

  • Sportimishüvitist

  • Võimalust töötada aeg-ajalt kodukontoris

Tööpakkumise number
#800419
OSTUJUHT