Värsked tööpakkumised

Ostujuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98963

Tööpakkumise number

98963

Töö kirjeldus

Ostujuht omab ülevaadet oma valdkonna pakkujatest, otsib täiendavaid hankijaid ning hindab neid, suhtleb hankijatega, räägib läbi tarnetingimuste ja mahtude osas ning sõlmib hinnakokkuleppeid, tellib igapäevaselt toorainet ja pooltooteid ning jälgib laoseisu. Ostujuhi alluvuses võivad töötada ostuspetsialistid ning ta ise kuulub tarneahela juhtimise meeskonda. Ostujuhi töö eeldab kindlasti rahvusvahelist suhtlust nii tarnijatega kui ka organisatsiooni sees.

Nõudmised kandidaadile

Edukaks kandideerimiseks on vajalikud vähemasti 3-aastane iseseisva rahvusvahelise ostu või ostujuhtimise kogemus, väga hea suulise ja kirjaliku inglise keele oskus, ülikooliharidus või selle omandamine. Kasuks tulevad plastikmaterjalide või paberi ostu ja juhtimiskogemus ning vene keele oskus.

Pakume erialast väljakutset, huvitavat tööd rahvusvahelises kontsernis ja motiveerivat tasustamispaketti.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja avaldus hiljemalt 2.aprilliks 2007.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn, või faksile 667 1521. Lähem informatsioon telefonil 667 1520. Avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
2. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
12. märts 2007

Oma valdkonnas juhtiv Eesti tootmisettevõte ootab oma meeskonnaga ühinema ostujuhti.