Ostujuht / Hankija
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665953

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tulemusliku hanketegevuse välja töötamine ning selle rakendamine ja juhtimine

  • hankijate andmebaasi (sh. lepingud) haldamine

  • ettevõtte tööks vajalike kaupade hinna ja kvaliteedi tundmine (tootmistehnoloogiate tundmine tuleb kasuks)

  • potentsiaalsete koostööpartnerite välja valimine – uute ja konkurentsivõimeliste tarneallikate kaardistamine jälgides trende

  • konkreetse hanke puhul vajaliku toodete ja tarnijatega seonduva info kogumine (nõudlus, hanke kogus, kvaliteet, hind  - koostöös ostu/müügi/arendusega)

  • hanke läbiviimiseks vajaliku dokumentatsiooni koostamine (hinnapäringu vorm, üldtingimused)

  • läbirääkimised tarnijatega (hind / kvaliteet/ tarnevõimekus… jne)

  • tarnijate hindamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus

  • läbirääkimiste läbiviimise, hankeprotsesside juhtimise ning erinevate tööstuskaupade sisseostu kogemus

  • eelnev töökogemus tootmis/tööstusettevõttes

  • hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, suhtlustasandil vene keele oskus

  • hea arvuti kasutamise oskus (eriti MS Excelis)

  • hea pingetaluvus

  • olla algatusvõimeline, analüütilise mõtlemisega, järjepidev ning põhimõttekindel

  • oskus töötada iseseisvalt kui ka meeskonnas

  • tõenäoliselt parimat töökollektiivi lähima 4 valgusaasta raadiuses

  • võimalust kaasa lüüa ühes Eesti tootva tööstuse eduloos

  • põnevat, väljakutsuvat ja vastutusrikast tööd

  • väljaõpet oma ala spetsialistide käe all

  • enesetäiendamise võimalusi

  • motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#665953

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
2. september 2020

Malmerk Klaasium on 2013. aastal asutatud ettevõte, mis kuulub Malmerk Kontserni. Ettevõtte põhitegevuseks on klaas-alumiinium-toodete valmistamine ja paigaldus (rõdu- ja terrassiklaasid, rõdupiirded, varikatused, alumiiniumprofiilidest talveaiad jms).
Ettevõte pakub erinevatel ehitusturgudel kõrgekvaliteedilist toodangut ja teenust. Oluline osa tegevusest on suunatud välisturgudele, peaasjalikult Skandinaaviasse.

Vaata rohkem