Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199739

Ostujuhi assistent

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ostujuhi tööülesanneteks on:
ostutellimuste planeerimine, vormistamine ja täitmise jälgimine;
vajadusel tollidokumentide vormistamine;

Ootused kandidaadile

hoolsus, täpsus ja soov areneda ostujuhiks;
hea eesti ja vene keele oskus (kasuks tuleb inglise keele oskus);
soovitavalt eelnev töökogemus ostu alal;
arvuti kasutamise oskus;
B-kat. juhiload;

Ettevõte pakub

huvitavat ja arendavat tööd;
tööd nooruslikkus ja aktiivses kollektiivis;
meeldivat töökeskkonda ja töökaaslasi;
arenguvõimalusi ja rahvusvahelist suhtlust.

Lisainfo

Töökoht asub Viljandis aadressil Kauba 9.
CV´ga kaasa panna kaaskiri ja palgasoov.

Tööpakkumise number
#199739