Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57722

Ostujuhi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ostujuhtide assisteerimine sisseostude juhtimisel
sh tasuvuse analüüs, varude jälgimine ja optimeerimine, kaupade ja toodetega seonduva informatsiooni töötlemine, tootenimetuste ja -koodide loomine, hinnakujundus

Ootused kandidaadile

inglise keele oskus heal tasemel nii kõnes kui kirjas
MS Exeli ja MS Wordi kasutamise oskus
kasuks tuleb eelnev kogemus ostutöö valdkonnas

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist töötasu
sisseostude juhtimisalast koolitust

Lisainfo

Kui vajad stabiilsust ja kindlust tule tööle võitja meeskonda!

Tööpakkumise number
#57722