https://www.cvkeskus.ee/25730

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Ostujuhi assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25730

Tööpakkumise number

25730

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on tagada kvaliteetne klienditeenindus läbi ostualase töö tehnilise korraldamise. Põhiülesanded ametikohal:
* Ettevõttele vajalike materjalide õigeaegne sisseost parima hinna ja kvaliteedi
suhtega vastavalt Wendre ISO 9001-2001 protseduuridele.
* Tootmisvajaduste ja tooraine ( ostujuhile kinnitatud tooraine ) laoseisu jälgimine eesmärgiga hoida laoseis tootmistegevuseks vajalikul tasemel. Vajalik tase täpsustatakse iga tooraine kohta eraldi.
* Tooraine tarnijatega ühenduse ja sellekohase andmebaasi pidamine.
* Tooraine hinnatabeli pidamine ja pidev täiendamine.
* Toorainega seonduvate pretensioonide lahendamine.
* Ostulepingute ja –tellimuste allakirjutamiseks ettevalmistamine.
oma vastutusala piires.


Nõudmised kandidaadile

Sobilik kandidaat on vähemalt keskharidusega, positiivse ellusuhtumisega, töös täpne ja kiire. Oluline on väga hea pingetaluvus, oskus efektiivselt probleeme lahendada, väga hea suhtlemisoskus, planeerimis-ja analüüsioskus, arvuti kasutamise oskus. Vajalik on väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.

Kasuks tuleb varasem töökogemus tekstiilitööstuses ning vene-ja saksa keele oskus.


Ettevõte pakub

Töö tulemustele vastavat korralikku palka, motiveeritud ja kvalifitseeritud meeskonda, arenguvõimalusi pakuvaid sisekoolitusi ning isiklikku arengut firmas.


Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Wendre on üks juhtivatest kodutekstiili tootjatest Euroopas. Ettevõte asutati 1935. aastal ning asub Vändras. Wendre on spetsialiseerunud põhiliselt, tekkide, patjade, tepitud toodete, madratsi-ja voodikatete tootmisele. Ettevõte ekspordib oma toodangust kuni 95 %. AS Wendre 2002 aasta käive oli 377,3 miljonit ja kasum 59,8 miljonit krooni. Wendres töötab hetkel 450 töötajat. Ettevõte on sertifitseeritud ISO 9001 -2000 alusel.

Lisainfo Internetis www.wendre.ee

Lähiaastatel on plaanis oluliselt suurendada oma käivet ning seoses sellega ka tootmis- ja ladustamispindasid. 2004. aastal alustab Wendre Pärnus uue tootmishoone ehitamist. Uute kaasaegsete ja heade töötingimustega tootmishoonest jõuab toodang ( padjad,tekid) ostjateni 2005.aastal.
Seoses tootmismahu kiire kasvuga võetakse konkursi korras ( esialgne väljaõpe ning töökoht Vändras kuni uue hoone valmimiseni Pärnus) tööle uusi liikmeid.