Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65582

Ostujuhi abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses firma laienemisega otsime oma sõbralikku kollektiivi aktiivset ostujuhi abi, kelle ülesannete hulka kuulub:
- suhtlemine olemasolevate tarnijatega
- uute toodete ja hankijate leidmine nii välisriikidest, kui Eestist
- tellimiseks vajalike koguste planeerimine
- analüüs

Ootused kandidaadile

- iseseisva töö oskus
- analüüsi ja planeerimisoskus
- aktiivset ellusuhtumist
- koostöö ja suhtlemisoskus
- arvuti kasutamise oskus
- vene ja inglise keele oskus
- eelnev ostu- või müügitöö kogemus
- juhilubade olemasolu ja oma auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

- sõbralikke töökaaslasi ja kaasaegset töökeskkonda
- konkurentsivõimelist palka
- arenemisvõimalust koos ettevõttega

Tööpakkumise number
#65582