Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606397

Ostudirektor

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* väljakutseid pakkuva firma ostupoliitika juhtimine;
* tootevaliku, hanke- ja ostuprotsesside tulemuslik haldamine;
* tarnijatega suhete arendmaine ja läbirääkimiste pidamine;
* igapäevane koostöö turundus- ja müügiinimestega;
* osalemine müügiprognooside koostamises.

Töökoht asub Tartus.

Ootused kandidaadile

* kõrgharidus;
* eesti keele hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus;
* inglise ja vene keele oskus ladusa suhtlemise tasemel;
* eestvedamise ja inimeste juhtimise kogemus;
* väga hea pingetaluvus, analüüsivõime ja läbirääkimisoskus;
* väga hea arvutikasutusoskus;
* valmisolek välislähetusteks;
* kasuks tuleb ehitusmaterajalide valdkonna tundmine.

* suurepärast võimalust aidata kaasa firma turuosa suurendamisele
ehitusmaterjalide müügiturul;
* töökaid, mitmekülgseid ja ka humoorikaid töökaaslasi.

Lisainfo

Koos CV ja motivatsioonikirjaga ootame ka ettepanekut töötasu kohta.

Tööpakkumise number
#606397