Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185203

Ostuassistent/transpordikorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ostutellimuste tegemine (välismaised ja Eesti sisesed),
  • ostuarvete sisestamine
  • suhtlus transpordifirmaga
  • kaupade saabumise jälgimine

Ootused kandidaadile

  • Hea inglise keele oskus
  • Hea arvutikasutamisoskus
  • Kohusetunne ja korrektsus

Ettevõte pakub

  • häid arengu- ja õppimisvõimalusi arenevas IT ettevõttes
  • nooruslikku ja kergesti sisseelatavat kollektiivi
  • võimalust töötada tipptasemel töövahenditega

Tööpakkumise number
#185203