Värsked tööpakkumised

Ostuassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 103965

Tööpakkumise number

103965

Töö kirjeldus

• toodete sisseostu planeerimine ja juhtimine lähtuvalt optimaalsest laovarust ning müügistatistikast
• suhtlemine klientidega, eelkõige hankijatega
• osalemine uute toodete turule sisenemise protsessis (toote staatuse määratlus, riigiasutuste nõuetekohane teavitamine, pakendiinfo ettevalmistamine jmt.)
• sisseostetud kauba märgistuse kontrollimine
• aruannete (kauba liikumise aruanded, intrastat, pakendiaruanne jmt.) koostamine ja väljasaatmine
• aktiivne osalemine müügimeeskonna töös (reklaamikampaaniate ja -materjalide ettevalmistamine, konkurentsikeskkonna analüüs jmt.)

Nõudmised kandidaadile

PÕHITEADMISED:
• matemaatiline mõtlemine kui analüüsioskuse baasteadmine
• inglise ja vene keel arusaamise ja suhtlemise tasandil
• MS Office'i arvutiprogrammide (Excel, Word) kasutamise oskus
• väga hea eesti keel
• müügi- ja/või meditsiinialased teadmised tulevad kasuks

PÕHIOSKUSED ja ISIKUOMADUSED:
• analüüsi- ja planeerimisoskus
• positiivne suhtumine
• täpsus ja korrektsus
• väga hea suhtlemisoskus
• koostöövalmidus (head meeskonnatöö omadused)
• õppimisvõime ja arenemisvajadus
• ausus ja kohusetundlikkus
• vastutuse võtmise julgus
• iseseisvus ja hea pingetaluvus

Organisatsioonilise tegevuse üldine eesmärk: rakendades maksimaalselt oma põhiteadmisi ja -oskusi luua lisaväärtust endale, firmale ja firmaomanikele seades lõppeesmärgiks kliendi rahulolu.

Ettevõte pakub

• püsivat ja huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
• arenguvõimalusi ja eneseteostust
• meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda
• stabiilset sissetulekut ja lisasoodustusi
• võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi
• firmasiseseid ja -väliseid koolitusi

Lisainfo

Firmavälised koolitused võivad toimuda väljaspool Eestit.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. mai 2007
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2007

Firma Miecys Pharm OÜ tegeleb farmaatsia- meditsiini-, hügieeni- jt. apteegikaupade distributsiooni ja turundusega. Meie klientideks on apteekrid, arstid, hulgimüüjad, tootjad, haiglad, kellele pakume kvaliteetseid tooteid ja täielikku informatsiooni nende kohta firmapoolse tootekoolituse ja kliendikeskse teenindamise kaudu.