Värsked tööpakkumised

Ostuassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 499999

Tööpakkumise number

499999

Töö kirjeldus

Oleme laiendamas Lemeks Mets ostuosakonda ning sellega seoses ootame enda meeskonnaga liituma asjalikke ostuassistente,
kelle põhitööks on telefoni ja e-maili teel maaomanikega suhtlemine, hinnapakkumiste koostamine ning andmebaaside haldamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobid meie tiimi, kui oled julge suhtleja, kohusetundlik, töökas ning valmis eesmärkide täitmise nimel pingutama.

Pakume Sulle põhjalikku väljaõpet, palju huvitavat tööd, arenguvõimalusi Eesti ühes suuremas puidu- ja metsatööstuskontsernis ning lisaks põhipalgale motiveerivat boonussüsteemi.
Sõbralikud kolleegid, mõnus kontor ja vahvad ühisüritused on lisaks!

Töö asukoht: Näituse 25, Tartu

Küsi lisa: Kaja Kuus, personalispetsialist, tel 5198 4957

Info ettevõtte kohta: www.lemeksmets.ee

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2017

Lemeks Grupp on edukalt tegutsenud pea 25 aastat ja arenenud tänaseks Eesti üheks suuremaks puidu- ja metsatööstuskontserniks. Lemeks Gruppi kuulub 29 tütar- ja sidusettevõtet, mis annavad tööd ligi 850 inimesele Eestis, Lätis, Soomes, Rootsis, Norras, Prantsusmaal ja Suurbritannias. Tütarettevõtete konsolideeritud käive ulatus 2016. aastal 115 miljoni euroni, sellele lisandub 48 mln euro suurune sidusettevõtete käive.