Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518484

Ostuassistent

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* ostutellimuste vormistamine;
* tarnijatega suhtlemine;
* kaubatarnete koordineerimine;
* analüüs ja aruandlus;
* optimaalse laovaru tagamine;
* ostuarvete haldamine;
* logistika korraldamine;
* puhkuste perioodil ostutöötajate asendamine.

Ootused kandidaadile

* eesti keele väga hea oskus kõnas ja kirjas;
* vene- ja inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas;
* väga hea arvutikasutusoskus (Excel);
* tugev keskendumisvõime ja oskus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas;
* väga hea analüüsivõime ja suhtlemisoskus;
* kõrge vastutustunne ja täpsus.

* suurepärast võimalust aidata kaasa firma turuosa suurendamisele
ehitusmaterjalide müügiturul
* sõbralikku ja töökat kollektiivi
* väljakutseid pakkuvat tööd

Töökoht asub Tartus. Tööle asumine esimesel võimalusel.

Lisainfo

Kandideerimiseks saata CV koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#518484

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. märts 2018
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2018

Decora on kiiresti arenev ja edukas ettevõte, mis on tegelenud 24 aastat ehitus- ja viimistlusmaterjalide müügiga.
Meie kauplused asuvad Tartus, Pärnus, Võrus, Viljandis, Põltsamaal, Jõgeval ja Tallinnas.

Vaata rohkem