Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #690121

OSTUASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamine roll on toetada ettevõtte igapäevase ostu-ja hankeprotsesside toimimist: Saunade ja eritoodete materjalide ja kulukaupade tellimine. Projektipõhiste ostutoodete tellimuste jälgimine ning edastamine Eesti ja Euroopa koostööpartneritele. Ostuarvete ning- dokumentide haldus. Aktiivne suhtlus tarnijate ja ettevõtte teiste osakondadega. HInnapäringute koostamine ja ostutoodetega seotud küsimustele vastamine. Kaupade transpordi korraldamine  ning kokkulepitud laovarude jälgimine.

Ootused kandidaadile

Kutse-ja kõrgharidus

Heal tasemel keelteoskus (eesti, inglise), kasuks tuleb vene keele oskus

Heal tasemel MS Office kasutamise oskus

Kasuks tuleb joonestusprogrammide tundmine /joonise lugemise oskus

Tehniline taip ja tahe areneda, täpsus

Analüüsi ja süvenemisvõime

Väga hea meeskonnatöös ja suhtlemises, positiivne ellusuhtumine

Täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

*kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi;
*huvitavat tööalast väljakutset;
*pikaajalist ja stabiilset töösuhet tugevas ja kasvavas kodumaises ettevõttes;
*transport Tartu-Vana Kastre-Tartu

Tööpakkumise number
#690121

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
4. märts 2021

Thermory AS tooteportfelli kuuluvad termotöödeldud täispuidust terrassi-, voodri- ja põrandalauad ning saunamaterjal, mida esindab enam kui 50 riigis üle maailma bränd Thermory. Valmissaunasid esindab bränd Auroom. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas ning tootmiskompleksid Harjumaal, Tartumaal ja Soomes Teuvas. Grupis töötab ligi 700 inimest. Thermory AS ekspordib ligi 98% oma toodangust ja seda üle maailma. Olulisemad sihtriigid on Soome, Saksamaa, USA ja Norra. Kaugeimad sihtriigid on näiteks Jaapan, Uus-Meremaa, Lõuna-Aafrika Vabariik. 2018.a. Eesti Ettevõtlusauhindadel tunnustati Thermory AS-i tiitliga Aasta Eksportöör 2018.

Vaata rohkem