Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804953

Ostuassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kauba tellimine ja vajaliku dokumentatsiooni koostamine

  • Ostutellimuste ja ostuarvete sisestamine

  • Müügianalüüs

  • Hankijatega suhtlemine (e-post, telefon) ja vajadusel reklamatsioonide esitamine

Ootused kandidaadile

Oled õige kandidaat, kui Sa:

  • valdad heal tasemel inglise ja eesti keelt

  • oled täpne ja kohtustundlik;

  • oled hea organiseerimisvõimega, hea pingetaluvusega ja oled orienteeritud tulemusele;

  • omad eelnevat vähemalt 2 aastast varasemat töökogemust

  • tunned hästi arvutit;

Eeliseks on, kui:

  • varasem kokkupuude töö- või spordirõivaste, isikukaitsevahendite või tööriistadega;

  • vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • põhipalka ja tulemustasu vastavalt müügitulemustele;
  • soodustusi oma toodetele;
  • Sport-ID
  • meeldivat kollektiivi ja võimalust koheselt tööle asuda Tallinnas Kadaka teel.

Palun saada oma CV, palgasoov ja kaaskiri cv(at)tamectrade.ee. Lisainfo telefonil 5094389 või www.profiriided.ee

Tööpakkumise number
#804953