Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #32555

Ostuassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ostujuhtide assisteerimine
  • Ostutellimuste vormistamine, nende täitmise jälgimine
  • Aruandluse esitamine tootjatele

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus, kasuks tuleb raamatupidamis- või logistikaalane eriharidus
  • Väga hea analüütiline mõtlemine, täpsus
  • Kesktasemel Exceli kasutamise oskus, kasuks tuleb varasem kogemus Accessi kasutamisel
  • Eesti keele valdamine, inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene ja soome keele oskus kõnes
  • Kohusetundlikkus ja püsivus

Ettevõte pakub

  • Töökohta arenevas ettevõttes
  • Palka vastavalt töötulemustele

Lisainfo

Kui soovid kandideerida, siis saada elulookirjeldus (CV) e-posti aadressil personal@smarten.ee märksõnaga "Ostuassistent".

Tööpakkumise number
#32555