Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #24241

Ostuassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* tooteandmete kogumine, süstematiseerimine, analüüs ja säilitamine
* teabe vahetamine hankijate, kaubandusosakonna ja kaupluste vahel
* müügiandmete analüüsitabelite ettevalmistamine
* muudatuste sisseviimine toodete andmebaasi, selle korrashoid, süstemati-seerimine ja analüüs
* hankelepingute haldamine

Ootused kandidaadile

* eelnev töökogemus
* täpsus, korrektsus, hea tähelepanuvõime
* hea suhtlemisoskus
* koostöövõime
* eesti keele valdamine ja inglise keele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

* meeldivat töökeskkonda
* rahvusvahelist suhtlemist
* konkurentsivõimelist palka
* võimalusi arenguks kiiresti laienevas firmas

Tööpakkumise number
#24241