Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62599

Ostuassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu igapäevasteks tööülesanneteks saavad olema

  • tööriistade ja seadmete ostutellimuste koostamine
  • tootealase informatsiooni haldamine
  • igapäevane suhtlemine Euroopa tarnijatega

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • inglise keele suuline ja kirjalik oskus
  • soovitavalt vene keele suuline oskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • suhtlemis- ja teenindusvalmidus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja pingelist tööd arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#62599