Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217358

Ostuassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- aruannete koostamine ja esitamine
- aktiivne suhtlemine ja koostöö arendamine tarnijatega
- ostu- ja hankeprotsessi koordineerimine, vahendamine ja kontroll
- erinevate kampaaniate organiseerimine

Ootused kandidaadile

- soovitavalt töökogemus toiduainete valdkonnas
- kõrg või lõpetamata kõrgharidus
- väga hea eesti ja vene keele oskus
- väga hea arvutikasutamise oskus (Excel, Word)
- aktiivsus, korrektsus, analüüsivõime ja iseseisvus

- kiiret karjääri ja arengu võimalust Baltimaade suurimas jaekaubandusettevõttes
- väga dünaamilist tööd parimas meeskonnas
- kolleegide toetust ametialaseks väljaõppeks
- hindamatut praktilist töökogemust

Lisainfo

Ootame kõiki noori ja aktiivseid inimesi. Kui tunned, et see on Sinu võimalus, kandideeri kohe või võta meiega ühendust.

Tööpakkumise number
#217358

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2011

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA omab kokku 428 kauplust Leedus, Lätis, Eestis ja Bulgaarias.

Vaata rohkem