Värsked tööpakkumised

Ostuassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28125

Tööpakkumise number

28125

Töö kirjeldus

* välishankijatega suhtlemine;
* ostutellimuste käsitlemine;
* kaupade liikumise jälgimine, kontroll ja fikseerimine laoprogrammis;
* andmebaasi haldamine;
* logistika korraldamine;
* infoliikumise tagamine.

Nõudmised kandidaadile

* Sinu tutvusringkonda kuuluvad nii eesti-, inglise- kui ka vene keelt kõnelevad inimesed;
* oskad kasutada arvutit kontoritarkvaraga töötamisel ja soovitavalt tunned RV Softi;
* Sinu trumbiks on kindlasti meeskonnatöö kogemus;
* oled hea suhtlemisoskusega, kohusetundlik ja korrektne 25-40 aastane inimene.

Pakume Sulle, kui tublile kandidaadile stabiilset töökeskkonda, meeldivat kollektiivi ja vastutusrikast ning huvitavat tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2004
Kuulutus sisestati:
11. märts 2004
Lisainfo palga kohta:
5000 - 6000 neto kuus

Ettevõte tegeleb keraamiliste plaatide ning vannitoasisustuse jae- ja hulgimüügiga.