Värsked tööpakkumised

Ostuassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45898

Tööpakkumise number

45898

Töö kirjeldus

Sinu põhiülesandeks on kaubavarude olemasolu tagamine ning laojuhataja assisteerimine. Igapäevaste tööülesannete hulka kuuluvad:
-ostutellimuste vormistamine ning kaubavarude planeerimine (koostöös finantsosakonnaga)
-rahvusvahelise transpordi organiseerimine
-saatedokumentide vormistamine ja arhiveerimine

Nõudmised kandidaadile

Sa oled arenemisvõimaline, oskad kasutada arvutit (tavakasutaja tasemel) ja saad hakkama vene ja inglise keelt kõnelevate tarnijatega suheldes. Sind iseloomustavad kõige paremini sellised omadused nagu kohusetundlikkus, täpsus ja koostöövalmidus. Kasuks tuleb kui omad eelnevat töökogemust ja kõrgharidust või oled viimast hetkel omandamas.

Pakume sulle aktiivset tööd nooruslikus kollektiivis, tootealast koolitust ning motiveerivat töötasu. Oleme alati avatud uutele edasiviivatele ideedele ning leiame pealehakkajatele töötajatele kindlasti erinevaid arenguvõimalusi. Töötasu 5000.- (neto), heade töötulemuste korral preemia.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
25. mai 2005

Eesti Soojustuskeskus on alates 1999. aastast tegutsev ja kiirelt arenev nooruslik ettevõte, kelle põhitegevuseks on soojustus-ja isolatsioonimaterjalide müük ning konsultatsioon. Esindatuna nii Tallinnas kui Tartus on meie peamiseks eesmärgiks olla hea ja usaldusväärne partner oma klientidele.