Värsked tööpakkumised

Ostuarvete raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181779

Tööpakkumise number

181779

Töö kirjeldus

Ostuarvete raamatupidajana oled sa finantsosakonna meeskonna liige. Sinu uus töö saab olema seotud ostuarvete konteerimise ja sisestamisega. Samuti tuleb sul korras hoida põhivarade ja väikevahendite arvestus.

Nõudmised kandidaadile

Kui sulle sobib töö dokumentidega kontorilaua ja arvuti taga, mis vaheldub klientide või kolleegidega suhtlemisega, kui sa tunned, et oled korda ja täpsust armastav ning oma tegevustes alati järjekindel ja süsteemne, siis on see töö kindlasti sulle sobiv. Soovime, et sinu eelnevad tööd oleksid olnud seotud raamatupidamisega, sest siis ei valmista ka meie töö sulle ülesaamatuid raskusi. Vahetevahel võivad töökohustused nõuda ka vene või inglise keelest aru saamist või nendes keeltes kõnelemist. Kui sinus on piisavalt uudishimu ja aktiivsust, et õppida olemasolevale arvutikasutamise oskusele juurde uusi oskusi, siis saada meiele oma kandideerimisavaldus ja CV juba täna. See võib olla just see töökoht, mida oled otsinud!

Pakume sulle erialast tööd tootmisettevõttes, aitame sul esimestel kuudel meid tundma õppida ja uusi töökohustusi omandada. Kui ameti selgeks saad, siis leiad ennast rõõmsate ja töökate kolleegide keskelt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2009
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2009

Tere AS on suurim kodumaisel kapitalil põhinev piimatööstus.
Meie tooteid tuntakse kaubamärkide Tere, Dr Hellus, Haps, Fit, Mumuu, Kohuke, Black Mama, Emma ja Merevaik järgi.