Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343136

Ostu spetsialist Soome

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- laevaehituse sisustusmaterjalde ostmine üle maailma (s.h.\"LVI\")
- ostutellimuste koostamine ja edastamine välistarnijatele

Ootused kandidaadile

- väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- hea soome keele oskus
- eelnev rahvusvaheline ostutöö kogemus samas valdkonnas
- jooniste lugemise oskus
- hea arvuti kasutamise oskus
- valmisolek kolida Soome
- väga hea ja viisakas suhtleja

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist palka ja püsivat tööd
- häid arenguvõimalusi

Lisainfo

Palun CV-s näidata palgasoov. Ühendust võtame sobivate kandidaatidega. Töökoht asub Soomes, Turus.

Tööpakkumise number
#343136

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2014
Kuulutus sisestati:
19. mai 2014

Trickster OÜ on personaliotsingu ja tööjõuvahendusega tegelev ettevõte. Meie klient on Soome firma, mis tegeleb laevaehituse sisustuse projekteerimise, tootmise ja paigaldamisega üle maailma.

Vaata rohkem