Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521253

Ostu-müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Ostutellimuste prognoosimine.
- Kaupade sisseost.
- Müügitellimuste vastuvõtmine.
- Arvete vormistamine.
- Kaubatagastuste käsitlemine.

Ootused kandidaadile

- Positiivse hoiakuga ja aktiivne.
- Kohusetundlik töösse suhtumine.
- Meeskonnatöö valmidus.
- Varasem ostu või müügi alase töö kogemus.

Ettevõte pakub

- Kaasaegseid töötingimusi.
- Konkurentsivõimelist palka.
- Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi.

Tööpakkumise number
#521253

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. märts 2018
Kuulutus sisestati:
2. märts 2018

VegeLog OÜ on puu- ja köögiviljade impordile ning hulgimüügile spetsialiseerunud ettevõte. Lisaks impordile teeme koostööd suuremate Eesti puu- ja köögivilja kasvatajatega, samuti on meie valikus palju väiketootjate toodangut. Meie klientideks on Eesti jaeketid ja hulgimüüjad.

Seoses ettevõtte kiire arenguga otsime meeskonda inimest, kes on abiks nii kaupade ostul kui ka müügitellimuste vastuvõtmisel.

Vaata rohkem