2023-08-23 14:48:55

Ostu-müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Alates 1600 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Oleme stabiilselt kasvav ettevõte ja seoses sellega vajame juurde häid spetsialiste, kel on soov anda ettevõtte arengusse oma panus. Sellest tulenevalt otsime oma meeskonda ostuspetsialisti, kelle põhilisteks tööülesanneteks oleks:

  • Hankijatega suhtlemine ( kõnes ja kirjas inglise keeles )
  • Toalillede, keraamika, klaasi, floristikatarvete jne. sisseostmine
  • Uute hankijate ja toodete otsimine
  • Arvete sisestamine, artiklikaartide korrastamine, hindade korrastamine
  • Kaupade e-poodi lisamine ja e-poe haldamine
  • Hinnakirjade koostamine ja pakkumiste koostamine
  • Pidev laoseisude jälgimine ja laoseisude põhjal optimaalse tellimuse koostamine
  • Pretensioonide lahendamine ja haldamine
  • Sortimentide koostamine suurklientidele
  • Sortimendi toodete laoseisude jälgimine ja tellimine
  • Kampaaniapakkumiste koostamine
  • Kaupade vastuvõtmine
  • Klienditellimuste komplekteerimine
  • Inventuuride läbiviimine

Ootused kandidaadile

Otsitavale inimesele on meil järgmised ootused:

  • Hea ingliskeele oskus nii kõnes kui kirjas
  • Hea läbirääkimiste oskus
  • Väga hea arvutikasutamise oskus ( Excel, laoprogrammide kasutamine, veebikeskonna haldamine)
  • Hea pingetaluvus
  • Innovatiivsus ja tahe midagi ära teha ning pidevalt edasi areneda
  • Eelnev töökogemus ostuspetsialistina
  • Tööaeg E-R

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume:

  • Huvitavat ja väljakutseid täis tööd
  • Eneseteostamise võimalust
  • Väljaõpet kohapeal
  • Tänapäevaseid töövahendeid
  • Lillelist töökeskkonda
  • Head ja toetavat kollektiivi
  • Motiveerivat palgasüsteemi
  • Ettevõtte ühisüritusi